Par mums

Forpost Termināls ir I tipa publiskā muitas noliktava (ex A tips). Uzņēmums ir dibināts tikai 2013. gadā un jau ir sevi apliecinājis un veiksmīgi darbojas Latvijas, Eiropas un NVS loģistikas tirgū.

Noliktavas teritorija atrodas Rīgā, blakus Rīgas Tirdzniecības ostai, kas rada labvēlīgus nosacījumus termināla darbam. Termināla teritorijā ir ierīkoti piebraucamie ceļi, un ir pastatņu celtnis ar celtspēju 33 tonnas, kurš ir spējīgs apkalpot lieltonnāžas konteinerus un negabarīta kravas.

Uzņēmums strauji attīstās – pieaug preču apgrozījums noliktavā, manāmi palielinās piegāžu un nosūtīšanu skaits, tiek uzbūvētas jaunas rampas un tiek veikta celtņa modernizācija. Šodien, mēs veram durvis jaunām noliktavu telpām, kas ir aprīkotas ar stalažām kurās var novietot vairāk kā 4000 palešu kravas, vairākos stāvos, noliktavas aprīkotas ar autokrāvēju un pacēlāju.

Termināļa un noliktavu komplekss Forpost Termināls veiksmīgi nodrošina saviem klientiem noliktavas apstrādi un konsolidācijas pakalpojumus jebkuram kravas apjomam, izmantojot savas ražošanas jaudas.

Jūs varat maksimāli ātri saņemt profesionālu padomu jautājumos, kas saistīti ar mūsu plānoto vai veikto kravas apstrādi vai piegādi. Mūsu kompetentie speciālisti atbildēs Jums, ņemot vērā visas kravas piegādes un apstrādes iespējas un Jūsu personīgās vēlmes un nosacījumus. Mēs sniedzam saviem klientiem informāciju par kravas piegādi un tās atrašanās vietu pieprasījuma brīdī.