Noliktavas pakalpojumi

Noliktavas pakalpojumi

Forpost Termināls noliktava piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, tai skaitā iekraušanu, izkraušanu, komplektēšanu, šķirošanu, konsolidāciju kravām. Noliktava pieņem gandrīz visa veida kravas un veic dažādas sarežģītības pakalpojumus.

Termināls piedāvā dažādus kravas glabāšanas veidus - slēgtā noliktavā, atvērtā noliktavā un konteineru laukumā. Savukārt slēgta tipa rampas sniedz iespēju pieņemt un izdot kravu jebkuros laikapstākļos.

Noliktava tehniski atbilst visām ES prasībām un standartiem, kas nepieciešamas noteiktās klases noliktavai:

  • noliktavas telpas ir aprīkotas ar mūsdienīgu apsildes sistēmu
  • uzstādītas kameras, kas sniedz iespēju apskatīt noliktavu un rampu, kā arī apskatīt noliktavas darbinieku darbu tiešraidē

Terminālā ir izbūvēti dzelzceļa pievedceļi un pastatņu celtnis ar celtspēju līdz 33 tonnām, kas spēj veikt dažāda veida darbības ar konteineriem un negabarīta kravām.

Noliktavas teritorijā ir pieejams siloss, 160m3/215t, beramkravu īstermiņa glabāšanai.

Uzņēmums strauji attīstās – pieaug preču apgrozījums noliktavā, manāmi palielinās piegāžu un nosūtīšanu skaits, tiek uzbūvētas jaunas rampas un tiek veikta celtņa modernizācija. Šodien, mēs veram durvis jaunām noliktavu telpām, kas ir aprīkotas ar stelažām, kurās var novietot vairāk kā 4000 palešu kravas, vairākos stāvos, noliktavas aprīkotas ar autokrāvēju un pacēlāju.